+48 519 347 667 info@saddlebaby.pl

Model Podstawowy

Oryginalny (podstawowy) model składa się z regulowanego pasa noszonego wysoko na klatce piersiowej rodzica oraz regulowanych zapięć na kostkach, które stabilizują  i zabezpieczają dziecko. Ten produkt pozwala nosić dziecko (w wieku 2-5) na ramionach na tzw. “ barana” mając jednocześnie wolne ręce. Jest to znaczniej bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie niż  tradycyjne sposoby noszenia. Ergonomiczna pianka, z której wykonane jest siodełko, zapewnia dodatkową wygodę zarówno dla rodzica jak i dla dziecka. Kompaktowe rozmiary, ergonomia, komfort, łatwość użycia, bezpieczeństwo to tylko niektóre zalety SaddleBaby.

 

 

Model pack

W pełni funkcjonalny modułowy plecak z siodełkiem dla dziecka. Możesz nosić dziecko (w wieku 2-5) na ramionach „na barana” mając jednocześnie wolne ręce. Siodełko posiada regulowane zapięcia na kostki dziecka, co powoduje, że ono jest bezpieczne, a my czujemy się komfortowo w czasie noszenia. Tradycyjne metody tego nie gwarantują. Ergonomiczne piankowe siodełko zapewnia dodatkowy komfort zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Plecak z siodełkiem jest niezbędny, co więcej bardzo poręczny, dlatego można z niego korzystać podczas spacerów z Twoim dzieckiem.

 

 

 

Model Uni*

Produkt ten zawiera odpinane i regulowane zapięcia na kostki dziecka oraz ergonomiczne piankowe siodełko.
UNI przeznaczony jest jako wyposażenie dodatkowe, które za pomocą specjalnej klamry można przytwierdzić do większości plecaków, tym samym przekształcając je w wygodne nosidełko dla dziecka w wieku 2-5 lat.
Zapewnia bezpieczeństwo, komfort i elastyczność podczas przenoszenia dzieci na ramionach rodzica (na barana).